Trina Vertex S+ TSM – NEG9R.28 – 425Wp juodo rėmo saulės modulis, Dvigubas Stiklas, N-Type

Trina Vertex S+ TSM – NEG9R.28 – 425Wp juodo rėmo saulės modulis, Dvigubas Stiklas

Svoris 21 kg
Išmatavimai 1762 × 1134 × 30 mm
Gamintojas

Modulio galia

Rėmo splava

Naudingumo koeficientas, %

21.3

Naudingumo garantija

87.4% per 30 metų

Produkto garantija

25 metai

Kategorija:

Mažas dydis, didesnė galia

– Generuoja iki 425 W, 21,9 % modulio naudingumo koeficientas su didelio tankio jungčių technologija – Kelių šynų technologija, užtikrinanti geresnį šviesos sulaikymą, mažesnė nuoseklioji varža, geresnis srovės surinkimas ir didesnį patikimumą – Sumažina įrengimo sąnaudas dėl didesnės galios bino ir efektyvumo

Dvigubo stiklo konstrukcija, didelis patikimumas

– Puikus pakartotinis įvertinimas ir atsparumas atšiaurioms sąlygoms aplinkos sąlygoms – 5400 Pa sniego apkrova ir 4000 Pa vėjo apkrova (bandomosios apkrovos)

Maksimalus energijos surinkimas

– Iki 25 metų gaminio garantija ir 30 metų galios garantija – 1 % pirmųjų metų degradacijos ir 0,4 % metinės degradacijos galimybė N tipo technologija

Universalus sprendimas, skirtas gyvenamųjų namų ir įmonių stogams

– Suprojektuotas taip, kad būtų suderinamas su esamais pagrindiniais inverteriais, optimizatoriais ir montavimo sistemomis – Puikus dydis ir nedidelis svoris, kad būtų lengva tvarkyti. Optimalios transportavimo sąnaudos – Lankstūs sistemos diegimo sprendimai

Apie kompanija

Trina Solar Co., Ltd.  įkurta 1997 m. ir daugiausia užsiima fotovoltinių modulių, elektrinių ir sistemų produktų, fotovoltinės energijos gamybos, eksploatavimo ir priežiūros paslaugų, pažangiųjų mikrotinklų ir daugiaenerginių sistemų kūrimu ir pardavimu, taip pat energijos debesų platformų eksploatavimu ir kt. tyrimais ir plėtra, gamyba ir pardavimu. Nuolat diegdama naujoves, “Trina Solar” ir toliau stumia į priekį fotovoltinę pramonę, siekdama didesnio fotovoltinės energijos lygiavertiškumo tinkle ir populiarindama atsinaujinančią energiją. Iki šiol “Trina Solar” SKL pasiekė arba pagerino 25 pasaulio rekordus pagal fotovoltinių elementų konversijos efektyvumą ir modulių išėjimo galią.

Iki 2022 m. balandžio 11 d. pabaigos bendras jos PV modulių tiekimas viršijo 100 GW, t. y. beveik tiek pat, kiek 4,4 Trijų tarpeklių užtvankos elektrinių įrengtoji galia, o tai prilygsta 7,4 mlrd. medžių pasodinimui visame pasaulyje.

Be to, “Trina” tolesnė veikla apima saulės fotovoltinių modulių projektų kūrimą, finansavimą, projektavimą, statybą, eksploatavimą ir valdymą, taip pat vieno langelio sistemos integravimo sprendimus klientams. “Trina Solar” prie tinklo visame pasaulyje prijungė daugiau kaip 5,5 GW saulės elektrinių.

Naujos ribos pradininkas.
“Trina Solar”, kurią 1997 m. įkūrė Gao Jifan, padėjo pakeisti pramonę, greitai išaugo iš vienos pirmųjų fotovoltinių įmonių Kinijoje ir tapo pasauline saulės technologijų ir gamybos lydere. 2020 m. “Trina Solar” pasiekė naują etapą, kai buvo įtraukta į Šanchajaus vertybinių popierių biržos sąrašus.

OUR COMPANY
OUR COMPANY
Nustatome naujus standartus ir diegiame rekordines naujoves. Iki šiol “Trina Solar” sumušė 25 pasaulio saulės elementų efektyvumo ir modulių galios rekordus. Dėl neprilygstamo inovacijų lygio tapome pasauliniais lyderiais nustatydami pramonės kokybės ir efektyvumo standartus.

Pasaulinis pėdsakas

Nuo paprastos pradžios Kinijoje “Trina Solar” išsiplėtė visame pasaulyje. Dabar savo gaminius parduodame daugiau nei 100 šalių, turime regionines būstines Singapūre, Tokijuje, Ciuriche, Dubajuje, Fremonte ir Majamyje, pasaulinius pardavimų ir biurų centrus Ispanijoje, Meksikoje, Čilėje, Italijoje, Vokietijoje, Australijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Prancūzijoje, Kolumbijoje, Brazilijoje, Indijoje ir gamybos bazes Vietname ir Tailande.

OUR COMPANY
OUR COMPANY

Inovacijos

“Trina Solar” pirmauja šioje pramonės šakoje mokslinių tyrimų ir plėtros srityje – iki šiol pateikta daugiau kaip 1300 saulės fotovoltinių technologijų patentų. Sužinokite, kaip mūsų siekis diegti naujoves padeda tobulinti saulės technologijas.

Tvarumas

“Trina Solar” yra įsipareigojusi teikti švaresnės energijos sprendimus. Užtikriname, kad mūsų gaminiai ir procesai atitiktų aukščiausius aplinkos apsaugos standartus, ir esame įrodę, kad esame socialiai atsakingi.

OUR COMPANY
OUR COMPANY

Valdymo komanda

“Trina Solar”, kaip pirmaujančios pasaulyje fotovoltinių sprendimų tiekėjos, strateginė vizija ir siekiai, kuriuos įgyvendina kvalifikuota ir labai patyrusi tarptautinė vadovų komanda. Mūsų komanda yra sukaupusi pasaulio išminties ir naujovių tiek pirminės, tiek antrinės grandies versle, produktų linijoje ir verslo modelyje.

Kokybė

“Trina Solar” gaminiai visada buvo labai patikimi ir pasižymėjo geromis eksploatacinėmis savybėmis, nes laikėmės savo įsipareigojimo laikytis kokybės politikos. Taikydami pradinį verslo modelį, griežtai kontroliuojame kokybę kiekviename gamybos proceso etape – nuo silicio kristalizavimo iki modulių diegimo lauke. Savo gaminių kokybę garantuojame geriausia šioje srityje 25 metų garantija.

OUR COMPANY
Svoris 21 kg
Išmatavimai 1762 × 1134 × 30 mm
Gamintojas

Modulio galia

Rėmo splava

Naudingumo koeficientas, %

21.3

Naudingumo garantija

87.4% per 30 metų

Produkto garantija

25 metai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top