Trina Solar Vertex S TSM DE09R.08 420W, juodo rėmo saulės modulis

Svoris 21.8 kg
Išmatavimai 1762 × 1134 × 30 mm
Modulio galia

Gamintojas

Rėmo splava

Naudingumo koeficientas, %

21.0

Naudingumo garantija

84.8% per 25 metus

Produkto garantija

15 metų

Kategorija:

Trina Solar Vertex S TSM DE09R.08 420W, juodo rėmo saulės modulis

Mažas dydis, didelė galia

– Generuoja iki 435 W, 21,8 % modulio efektyvumas, didelis tankis
jungčių technologija
– Daugiajuostė technologija, užtikrinanti geresnį šviesos sulaikymą, mažesnė nuoseklioji varža,
geresnį srovės surinkimą ir didesnį patikimumą
– Puikus veikimas esant silpnam apšvietimui (IAM), naudojant ląstelių procesą ir
modulių medžiagų optimizavimu

Universalus sprendimas, skirtas gyvenamųjų namų ir skardiniams stogams

– Sukurtas taip, kad būtų suderinamas su esamais pagrindiniais inverteriais,
optimizatoriais ir montavimo sistemomis
– Puikus dydis ir nedidelis svoris, kad būtų lengva tvarkyti. Optimizuotos transportavimo sąnaudos – mažesnės įrengimo sąnaudos dėl didesnės galios bin ir efektyvumo
– Lankstūs sistemos diegimo sprendimai

Didelis patikimumas

– Teigiama apkrova iki 6000 Pa (sniegas)
– Neigiama apkrova iki 4000 Pa (vėjas)

Apie kompanija

Trina Solar Co., Ltd.  įkurta 1997 m. ir daugiausia užsiima fotovoltinių modulių, elektrinių ir sistemų produktų, fotovoltinės energijos gamybos, eksploatavimo ir priežiūros paslaugų, pažangiųjų mikrotinklų ir daugiaenerginių sistemų kūrimu ir pardavimu, taip pat energijos debesų platformų eksploatavimu ir kt. tyrimais ir plėtra, gamyba ir pardavimu. Nuolat diegdama naujoves, “Trina Solar” ir toliau stumia į priekį fotovoltinę pramonę, siekdama didesnio fotovoltinės energijos lygiavertiškumo tinkle ir populiarindama atsinaujinančią energiją. Iki šiol “Trina Solar” SKL pasiekė arba pagerino 25 pasaulio rekordus pagal fotovoltinių elementų konversijos efektyvumą ir modulių išėjimo galią.

Iki 2022 m. balandžio 11 d. pabaigos bendras jos PV modulių tiekimas viršijo 100 GW, t. y. beveik tiek pat, kiek 4,4 Trijų tarpeklių užtvankos elektrinių įrengtoji galia, o tai prilygsta 7,4 mlrd. medžių pasodinimui visame pasaulyje.

Be to, “Trina” tolesnė veikla apima saulės fotovoltinių modulių projektų kūrimą, finansavimą, projektavimą, statybą, eksploatavimą ir valdymą, taip pat vieno langelio sistemos integravimo sprendimus klientams. “Trina Solar” prie tinklo visame pasaulyje prijungė daugiau kaip 5,5 GW saulės elektrinių.

Naujos ribos pradininkas.
“Trina Solar”, kurią 1997 m. įkūrė Gao Jifan, padėjo pakeisti pramonę, greitai išaugo iš vienos pirmųjų fotovoltinių įmonių Kinijoje ir tapo pasauline saulės technologijų ir gamybos lydere. 2020 m. “Trina Solar” pasiekė naują etapą, kai buvo įtraukta į Šanchajaus vertybinių popierių biržos sąrašus.

OUR COMPANY
OUR COMPANY
Nustatome naujus standartus ir diegiame rekordines naujoves. Iki šiol “Trina Solar” sumušė 25 pasaulio saulės elementų efektyvumo ir modulių galios rekordus. Dėl neprilygstamo inovacijų lygio tapome pasauliniais lyderiais nustatydami pramonės kokybės ir efektyvumo standartus.

Pasaulinis pėdsakas

Nuo paprastos pradžios Kinijoje “Trina Solar” išsiplėtė visame pasaulyje. Dabar savo gaminius parduodame daugiau nei 100 šalių, turime regionines būstines Singapūre, Tokijuje, Ciuriche, Dubajuje, Fremonte ir Majamyje, pasaulinius pardavimų ir biurų centrus Ispanijoje, Meksikoje, Čilėje, Italijoje, Vokietijoje, Australijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Prancūzijoje, Kolumbijoje, Brazilijoje, Indijoje ir gamybos bazes Vietname ir Tailande.

OUR COMPANY
OUR COMPANY

Inovacijos

“Trina Solar” pirmauja šioje pramonės šakoje mokslinių tyrimų ir plėtros srityje – iki šiol pateikta daugiau kaip 1300 saulės fotovoltinių technologijų patentų. Sužinokite, kaip mūsų siekis diegti naujoves padeda tobulinti saulės technologijas.

Tvarumas

“Trina Solar” yra įsipareigojusi teikti švaresnės energijos sprendimus. Užtikriname, kad mūsų gaminiai ir procesai atitiktų aukščiausius aplinkos apsaugos standartus, ir esame įrodę, kad esame socialiai atsakingi.

OUR COMPANY
OUR COMPANY

Valdymo komanda

“Trina Solar”, kaip pirmaujančios pasaulyje fotovoltinių sprendimų tiekėjos, strateginė vizija ir siekiai, kuriuos įgyvendina kvalifikuota ir labai patyrusi tarptautinė vadovų komanda. Mūsų komanda yra sukaupusi pasaulio išminties ir naujovių tiek pirminės, tiek antrinės grandies versle, produktų linijoje ir verslo modelyje.

Kokybė

“Trina Solar” gaminiai visada buvo labai patikimi ir pasižymėjo geromis eksploatacinėmis savybėmis, nes laikėmės savo įsipareigojimo laikytis kokybės politikos. Taikydami pradinį verslo modelį, griežtai kontroliuojame kokybę kiekviename gamybos proceso etape – nuo silicio kristalizavimo iki modulių diegimo lauke. Savo gaminių kokybę garantuojame geriausia šioje srityje 25 metų garantija.

OUR COMPANY
Svoris 21.8 kg
Išmatavimai 1762 × 1134 × 30 mm
Modulio galia

Gamintojas

Rėmo splava

Naudingumo koeficientas, %

21.0

Naudingumo garantija

84.8% per 25 metus

Produkto garantija

15 metų

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top