Risen 440W RSM130-8-440M juodo rėmo saulės modulis

Svoris 22.5 kg
Išmatavimai 1894 × 1096 × 30 mm
Gamintojas

Modulio galia

Naudingumo garantija

84.8% per 25 metus

Produkto garantija

12 metai

Naudingumo koeficientas, %

21.2

Kategorija:

Tinka APVA paramai

 

Risen 440W RSM130-8-440M juodo rėmo saulės modulis. Nominali galia yra 440w, naudingumo koficientas 21.2%, matmenys 1894 x 1096 x 30mm, svoris 22.5kg.

Risen saulės moduliai

“Risen” yra viena iš daugelio saulės modulių gamintojų pasaulyje. Įmonė “Risen Energy Co., Ltd.” yra Kinijoje įsikūrusi tarptautinė saulės energetikos kompanija, specializuojanti gaminti saulės  modulius.

Risen garsėja savo aukštos kokybės saulės moduliais ir turi daugybę įvairių galios ir efektyvumo variantų. Jų produktų asortimentas apima įvairias galios kategorijas, pradedant nuo mažesnių modulių skirtų namų ūkiams, iki didesnių, skirtų komerciniams ir stambiems saulės energijos projektams.

Kaip ir pasirinkiant bet kokį saulės modulį, taip ir renkantis Risen saulės modulius svarbu atsižvelgti į tai, ar jie atitinka jūsų individualius poreikius ir galimybes. Rekomenduojama įvertinti modulių efektyvumą, garantijas, gamintojo patikimumą, taip pat konsultuotis su saulės energetikos specialistais, norint nustatyti geriausią galimą pasirinkimą jūsų saulės energijos projektui.

Kodėl rinktis Risen?

  1. Patikimumas: Risen saules moduliai turintys daugybę užtarnautą kokybę. Risen saulės moduliai yra sukurti pagal aukštus standartus, todėl jų kokybė ir veikimas gali būti patikimai garantuojami.
  2. Efektyvumas: Risen gamina įvairių galios ir efektyvumo lygio saulės modulius. Galite rasti tiek efektyvius modulius, skirtus namų ūkiams, tiek galingesnius modulius, tinkamus komerciniams ir saulės elektrinių projektams. Pasirinkę tinkamą efektyvumo lygį, galite maksimaliai išnaudoti jūsų saulės energijos sistemą.
  3. Didelis pasirinkimas: Risen turi didelį saulės modulių asortimentą, todėl turite galimybę rinktis iš įvairių modelių, kurie atitinka jūsų individualius poreikius ir projektą. Galite pasirinkti tinkamą galios lygį ir dydį, atsižvelgiant į jūsų saulės energetikos sistemos dydį ir vietą, kurioje ją planuojate įdiegti.
Svoris 22.5 kg
Išmatavimai 1894 × 1096 × 30 mm
Gamintojas

Modulio galia

Naudingumo garantija

84.8% per 25 metus

Produkto garantija

12 metai

Naudingumo koeficientas, %

21.2

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top